4 Eylül 2012 Salı

İşte Makyaj Dolabımın Yeni Gözdesi - BEYU Catwalk Trio Eyeshadow

Herkese Merhaba !

Önceki yazılarımı okuduysanız şehir değişikliği yaptığımı biliyorsunuzdur. Neredeyse istediğim herşeyi bulduğum bir yerden (en azından Tekin Acar,Douglas, Sevil, TBS, Gratis, Watsons vb. mağazaların olduğu bir şehirden..) "parfümeri" olarak geçen 1-2 dükkanın bulunduğu bir şehre yereşmek bana acaip bir darbe vurdu. Zaten sosyal imkan açısından yetersiz bir yerde bulunmak, yeni bir ev, yeni iş ortamı bir de bebeğim eklenince alışması daha da zorlaştı benim için. Bir de üstüne ilk keşif gezimde birşey göremeyince hepten isyan durumundaydım...

Neyse uzatmayayım bayram öncesinde etraflıca bir gezelim derken genişinden bir kozmetik dükkanı bulunca daldım içeriye. Tabi bende acaip bir önyargı bari diyorum flormar golden rose falan olsa... Derken dünkkanın sonuna doğru gidince gözlerimin yerinden fırlamasına sebep olacak iki stand gördüm... Birincisi Make Up Factory diğeri de BEYU.. Hani çölde suya rastlamak gibi.. heyecandan ağlayacaktım neredeyse. Bu iki markayı da bloglarda okur ve olumlu yorumları görünce iç geçirir keşke benim de olsa derdim. En son İstanbul'a gidişimde Beyoğlu'nda bir kozmetik mağazasında bu iki markayı da görmüş ürünlerini gerçekten de çok beğenmiştim fakat zamanım kısıtlı olduğundan (daha doğrusu karşıdaki M.A.C mağazasına girme heyecanından) ayrıntılı bir keşif yapamamıştım. Burda görünce altın bulmuş gibi sevindim resmen. BEYU'nun özellikle far ve allıkları çok hoşuma gidiyordu. Özellikle bu benim aldığım farların yapısına resmen bayıldım. Bildiğin pamuğa dokunuyormuşsun hissi. Evet azıcık inceleyelim bakalım .Özeliikle ambalajına bayılım. Komple aynalı çok şık, sapasağlam bir ambalajı var.
Benim aldığım renkler bunlar. Buna benzer 3-4 çeşit daha kombinasyon vardı. Hatta birbirine çok yakın renklerdi ama en çok bunu beğendim. Gölgeleme için koyu kahverengi tonlarında farlarım olduğundan özellikle bunu seçtim. Doğal tonları daha çok seviyorum. En son aldığım ve şurada bahsettiğim MUA palet ile de çok uyumlu olacak.

   Paletin içinde de aynası ve ikili aplikatör mevcut.

 (Flaşlı)
 (Flaşsız)

Swatchları ise böyle... En açık tonu kaş altına sürmek için çok uygun. Az bir ürün bile o kadar güzel yayılıyor ki uzun bir süre kullanılabilecek bir ürün. 

 Bu da flaşlı hali...

 Bende ki 10 numarası..


Fiyatı 46.90 liraydı ve parasını sonuna kadar hakeden bir ürün bence.

Renkli Günler !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder