10 Aralık 2012 Pazartesi

Kızlaaaarrr Koşun Makyaj Fırçam Harika Bir Çekiliş Düzenliyor

Canım arkadaşım Merve'm harika bir çekiliş düzenliyor. Yazılarını tek nefeste okuduğum, zevklerimizin aynı olduğu ve çok samimi bulduğum bir blogger olan Makyaj Fırçam harika ürünlerle bir çekiliş düzenliyor. Bir defa da olsa bir çekilişe katılacaksanız mutlaka bu olmalı.

Seviyorum seni Mervem .. Herkese Bol Şans..

Buyrun çekiliş ayrıntıları için sizi Makyaj Fırçam'ın rengarenk cıvıl cıvıl sitesine alalım..

Hem çekilişe katılın hem de tüüüüüm yazılarını keyifle okuyun...

Mimlendimmmm

Yazı yazmayalı ne kadar uzun zaman oldu.. Biraz üşengeçlik, 2 haftadır hastalık, 10 ay sonra işe dönmenin sıkıntısı vs vs gibi kendimi baya kandırdım ama sevgili arkadaşım Kozmetik Aynası beni mimleyince ilk yazımı ona ayırmak istedim. Bu benim ilk mimlenmem. Çooookk teşekkür ederim tatlım.

Fakat şimdiden soruları biraz eksik cevaplayacağım için özür diliyorum.

Bakalım sorular nelermiş?

ÇANTAMDAKİ 5 ŞEY ?

Eksik cevaplayacağım sorunun ilki bu çünkü çanta taşımıyorum :) Diyeceksiniz ki bir bayan nasıl olur da çanta taşımaz evet ben taşımıyorum. Şu sebeple iş yerimde kendime ait bir dolabım var ve içinde yedek çoraptan havluya makyaj çantasından ayakkabı boyasına kadar herşey olduğu için çanta taşıma ihtiyacı hissetmiyorum. :)) Süt iznim olduğu için de direkt eve gidiyorum bu nedenle cebimde sadece cep telefonum,kartlarımın olduğu cüzdanım ve anahtarlarım oluyor. Bir de cebimden ayırmadığım dudak kremim. Yanıma hangisini alırsam o anda artık. Mutlaka cebimde çatlayan dudaklarım için krem bulunuyor. Bugünlerde Watsons'ın BB Colagen dudak stiğini kullanıyorum pembe olan. Hem güzel yumuşatıyor hem hafif bir parlaklık veriyor. Yedeklediğim ürünlerden biri oldu.

ODAMDAKİ 5 FAVORİ ŞEY?

Yanıtlayamayacağım diğer soru da bu. Baktım baktım odama favori birşey bulamadım. En favorim bebeğimin beşiği :))) Hele ki içinde mışıl mışıl uyuduğu zaman dadundan yenmiyor :))) Bu nedenle diğer iki soruya geçiyorum :)

ALMAK İSTEDİĞİM 5 ŞEY ?

İşte bu soruya yüzlerce yanıt verebilirim :)

Geçenlerde yılbaşı dilek listesi ile ilgili bir post hazırlamıştım. O listeden aldığım bazı ürünler oldu. Ama çok istediğim ilk 5 şunlar;

 İkea'dan Aleeeexxxx :) Buaralar en çok hayalini kurduğum şeylerin başında geliyor. Makyaj malzemelerimi birarada göremediğim için sıra gelmeyen ürünlerim var son kullanma tarihleri geçecek diye korkuyorum. Bu yüzden herşeyi görebileceğim ve düzenleyebileceğim böyle birşeye çoook  ihtiyacım var.
Bir önceki postta Türkiye'ye gelecek deeee ya da biri yurtdışına gidecek de alacak demiştim. Keşke başka birşey isteseydim Sephoralarda 48 TL ye satışa çıktı. Sınırlı sayıda olması feci cezbedici ama bir yandan da elimdeki ürünleri bitirmeye çalışıyorum. Ama olsa da fena olmaz tabe :))


Essence in yeni koleksiyonunu malesef bulunduğum yerde Gratis olmayınca kaçırdım. %50 indirimde vardı üstelik fakat sadece 2 ojesini anneciğime sipariş verebildim. Aydınlatıcıları çok sevdiğim için bu ürünü de edinmeyi çok istiyordum. Artık MalatyaPark'a açılır da orda bulursam ne ala hemen kapıcam bir tane.


Favori listemde yer alan diğer bir ürün de Bourjois in bu kapatıcısı. Bir kapatıcı delisi olarak en kısa sürede sahip olmam lazım.

Kimi harika diyor kimi ehh diyor. Yorgunluktan artık çöken gözaltlarım için denemek istediğim bir ürün.

Bu listeye daha onlarca ürün ekleyebilirim ama en favorim buara bunlar.. Yeniyıl bana bunları getirsin yüffeeennnn :)))

 BU AY PLANLADIĞIN 5 ŞEY?

- Kesinlikle rejime başlamak!!! (Klasik her bayanda olan fazladan 5 kilo da ben de var..)
- Kütüphanemi düzenlemek istiyorum artık mümkünse. Taşındığımızdan beri bir türlü düzene sokamadım.
- Makyaj malzemelerimi düzenlemek hatta blog satışı yapmak.
- Almak istiyordum ama belki kendim yapabilirim diye düşündüğüm bir fırça kutusu yapıcam.
- Ahmet Ümit'in "Sultan'ı Öldürmek" kitabını bitirmek.Sorular bunlardı. Tekrar Kozmetik Aynası'na teşekkür ederim. (2.mim yazısı da hazırlanıyor)

Sevgiler...